click to enable zoom
Loading Maps
We didn't find any results
open map
My Location Fullscreen Prev Next
Gelişmiş Arama
We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Gelişmiş Arama
we found 0 results

Your search results

Hakkımızda

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 1990 yılında kurulan Adana Pelikan  Rent a Car, Türkiye çapında 20’yi aşkın lokasyonda, yılda 100 binden fazla rezervasyonla araç kiralama hizmeti veren Türkiye’nin en büyük araç kiralama şirketlerinden biridir. Güçlü teknik alt yapısı ve profesyonel çağrı merkezi ile bireysel müşterilerine havayolu ve turizm iş ortakları ile yaratıcı çözümler sunmaktadır. Firmamız ISO 9001 Kalite Belgesine sahip ender kiralama şirketleri arasında yer almaktadır.
Profesyonel kadrosu ve üstün araç filosu ile farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan Pelikan Rent A Car’ın ürün yelpazesinde ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar değişik modeller bulunmaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt seçenekleri, no-smoking seçeneklerine uygun esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz.
Mevcut müşteri profilimizin büyük bölümü firmamızdan daha önce araç kiralayan yerli ve yabancı turistlerden oluşmaktadır. Çok dilli çağrı merkezimize, dünyanın neresinde olursanız olun 7/24 ulaşabilirsiniz.
Araç Kiralama ihtiyacınızda bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Keyifli ve güvenli yolculuklar..

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dili Seç »Translate